Umowy cywilnoprawne 2021 szkolenie
Umowa cywilnoprawna wykonywana przez ucznia lub studenta.Zapoznaj się z listą szkoleń, kursów i konferencji organizowanych w najbliższym czasie w całej Polsce.. Organizator Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER - dane teleadresowe firmy prowadzącej szkolenie - kliknij!. Ogólne zasady dotyczące podlegania i zgłaszania do ubezpieczeń.. Umowa cywilnoprawna wykonywana przez ucznia lub studenta 6. f) Wyłączenia z minimalnego wynagrodzeniaUmowy cywilnoprawne w 2021 r. - zlecenia, dzieła, świadczenie usług, kontrakty menadżerskie - nowe obowiązki i nadzór PIP nad tymi umowami .. c) Przyjmujący zlecenie i świadczący usługi.. Wybierz sektor: Publiczny.. Administratorem danych jest Golden Training Kornelia Jeleń.Szkolenia umowy cywilnoprawne przeznaczone są dla pracowników działów kadr i płace.. Umowa zlecenie - zmiany 2021 .. Cena: Szkolenie online: 350 zł netto (430,50 zł brutto) / Warszawa: 490 zł netto (602,70 zł brutto) Miejsce: On-line / WarszawaUmowy cywilnoprawne w ZUS 2021 - obowiązki płatnika składek względem ZUS w 2021 r. związane z zawieraniem umów cywilnoprawnych Szkolenie skierowane do osób zatrudnianych w działach kadrowo-płacowych oraz biurach rachunkowych i centrach rozliczeniowych.Opis.. Dostawca usług AKADEMIA KSZTAŁCENIA KADR KONRAD TAGOWSKI.. Na podstawie praktycznych przykładów rozwiązanych zostanie wiele problemów wynikających ze stosowania nowych przepisów dotyczących .Umowy cywilnoprawne 2021 Kategoria PRAWO PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH Typ szkolenia otwarte Profil uczestników Kierownicy, starsi specjaliści i specjaliści działów kadr i płac, pracownicy działów księgowości, biur rachunkowych oraz osoby odpowiedzialne za rozliczanie wynagrodzeń pracowników..

Umowy cywilnoprawne 2021 - Najnowsze zmiany.

Szkolenie odbędzie się w formie online (webinaru .Temat: Omówienie regulacji z zakresu zawierania umów cywilnoprawnych, z uwzględnieniem jednoczesnego zatrudnienia na podstawie różnych stosunków prawnych, kwestie związane z oskładkowaniem kilku umów.. Zarejestruj się online na dowolne wydarzenie.SZKOLENIE ZOSTANIE OPARTA NA WYROKACH, INTERPRETACJACH I STANOWISKACH ORGANÓW PAŃSTWOWYCH.. Uczestnicy w czasie rzeczywistym widzą i słyszą .Umowa o dzieło 2021 - tutaj również weszły zmiany!. Minimalne wynagrodzenie w umowach cywilnoprawnych w 2021 r. a) Wysokość minimalnego wynagrodzenia w umowach cywilnoprawnych.. Miejsce usługi SkierniewiceOpis szkolenia: Zobacz jak łatwo możesz zyskać kompleksową wiedzę z zakresu zawierania umów cywilnoprawnych w trakcie 6 godzinnego, praktycznego warsztatu online.W czasie szkolenia chcemy przybliżyć Ci wszystkie aspekty związane z umowami cywilnoprawnymi takimi jak zlecenie, dzieło, kontrakt menadżerski, umowa agencyjna czy samozatrudnienie.Szkolenie online Potrącenia z wynagrodzeń, zasiłków i umów cywilnoprawnych 2021 ..

Terminy Wydrukuj to szkolenie.

Podczas szkolenia omówimy regulacje z zakresu zawierania umów cywilnoprawnych, z uwzględnieniem jednoczesnego zatrudnienia na podstawie różnych stosunków prawnych, kwestie związane z oskładkowaniem kilku umów.Rejestracja na szkolenie na żywo Umowy cywilnoprawne w 2021 r. 29.03.2021 OnlineCelem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom ważnej zmiany jaka wchodzi w życie od stycznia 2021 r., polegającej na obowiązku dokonywania zgłoszeń umów o dzieło do ZUS, jak też ciągle istotnej kwestii czyli różnicy pomiędzy umową o dzieło a umową zlecenia.Umowy cywilnoprawne w 2021 roku - kompendium wiedzy (6 godz.) Miejsce: online Termin rozpoczęcia: 23.02.2021 Godzina rozpoczęcia kursu: 09:00 Typ: Szkolenie ONLINE Tryb: Dzienny Opłata: 240,- zł od osoby .. Uczestnicy w czasie rzeczywistym widzą i słyszą wykładowcę, oraz omawianą prezentację w trakcie wykładu.Program szkolenia.. Szkolenie zamknięte do 15% TANIEJ Jeśli są Państwo zainteresowani realizacją powyższego szkolenia w formule zamkniętej, .Umowy cywilnoprawne rozliczenia z ZUS-em.. drukujUmowy cywilnoprawne w 2021 r. - zlecenia, dzieła, świadczenie usług, kontrakty menadżerskie - nowe obowiązki i nadzór PIP nad tymi umowami Szkolenie online - szkolenie na żywo, bez konieczności spotykania się..

Opis szkolenia Zapytaj o szkolenie.

215,- zł od osoby - cena dla członków SKwP .. Data: 28.04.2021 Godzina: 9:00 - 14:30; Temat: Umowy cywilnoprawne rozliczenia z ZUS-em; Cena: Szkolenie online: 350 zł netto (430,50 zł brutto) / Warszawa: 490 zł netto (602,70 zł brutto)Stosowanie umów cywilnoprawnych od 1 stycznia 2021 roku w ujęciu księgowo-prawnym (szkolenie online) Miejsce i data: Online, 30.11.2020.. Umowa zlecenie: - elementy umowy zlecenie, - ryzyka związane z umową zlecenie,Ramowy program szkolenia: Umowa zlecenia, umowa o dzieło - ogólne zasady.. Termin 20.05.2021 r. Kolejne terminy szkoleń : 10.06.2021 r. Szkolenie online - szkolenie na żywo, bez konieczności spotykania się.. (szkolenie zdalne) Numer usługi 2021/02/22/21308/950461.. d) Ewidencja godzin przy zleceniu.. Zapraszamy na szkolenie poświęcone zmianom w zatrudnianiu na umowy cywilnoprawne od 2021r.. Sprawdź terminy, poznaj program zajęć i sylwetki prelegentów.. - zasady zatrudniania, wynagradzanie, składki i rejestracja w ZUS.. e) Nowe zasady wypłaty wynagrodzeń.. Umowy cywilnoprawne 2021 - Najnowsze zmiany.. Wymagania wstępneJeśli są Państwo zainteresowani realizacją powyższego szkolenia w formule zamkniętej, prosimy o kontakt telefoniczny 22 208 28 50 lub mailowy [email protected] Terminy 13 05 2021 - WrocławUmowy cywilnoprawne: zmiany od 1 stycznia 2021 r., opodatkowanie, prawa autorskie, ryzyka (kazusy, orzecznictwo, wzory) - Anna Stokłosa 25 maja 2021 r., online na żywo NASZE SZKOLENIA SĄ BEZ VAT!.

Certyfikowane szkolenie online.

Mają za zadanie pogłębienie i ugruntowanie wiedzy na temat obowiązujących przepisów dotyczących umów cywilnoprawnych.Przedstawimy zasady zawierania, rozliczania a także różnice mięzy umowami zlecenie a umowami o dzieło.Omówione zostaną również zasady podlegania ubezpieczeniom społecznym .. Wydarzenia roku 2020r.. Umowy cywilnoprawne w dobie kryzysu i epidemii - wady i zalety zatrudnienia cywilnoprawnego.Osoby które zdecydują się przyjechać, będą fizycznie uczestniczyć w szkoleniu.. Data: 28 stycznia 2021 r. Miejsce: szkolenie w formule on-line, godz. 10.00 Program szkolenia: 1.Zatrudnienie na umowy o pracę a zatrudnienie cywilnoprawne.. Podstawą do przetwarzania danych jest umowa o organizację szkolenia/karta zgłoszenia na szkolenie.. Opodatkowanie i oskładkowanie umów cywilnoprawnych.Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia: 1.. Minimalna stawka wynagrodzenia z umowy zlecenia.. Szkolenia otwarte i zamknięte w Warszawie i w całej Polsce, szkolenia biznesowe dla firm, kursy i oferty.. Minimalna stawka wynagrodzenia z umowy zlecenia 4.. Podsumowanie: Umowa o dzieło i umowa zlecenie - zmiany 2021 .. Swoboda kształtowania treści umów cywilnoprawnych 3. na pewno wpłyną znacząco na rynek pracy, w tym na zatrudnianie pracowników w ramach umów cywilnoprawnych.22.04.2021 / 22-23/04 online 13.05.2021 / 13-14/05 online 24.06.2021 / 24-25/06 online Cena 1250 zł netto Zgłoszenie Umowy cywilnoprawne w obrocie gospodarczym.. Szkolenie online Umowy cywilnoprawne 2021 - z uwzględnieniem nowych zasad naliczania zaliczki na podatek i składki na ubezpieczenie zdrowotne oraz składek na PPK Terminy Wydrukuj to szkolenie 20 05 2021 - OnlineUmowy cywilnoprawne 2021.. Umowa zlecenia, umowa o dzieło - ogólne zasady 2. b) Umowy zawierane w ramach działalności gospodarczej i poza nią.. Wprowadzenie do zagadnienia: - charakterystyka umów cywilnoprawnych, - prawo pracy a umowy cywilnoprawne - współczesne realia zatrudnienia..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt