Druk zwrotu towaru inter team
(czytelny podpis Klienta) Title FORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM Keywords () .Warunki zwrotu:- Zwrot towaru za zgodą Inter.. Praca w warsztacie na co dzień jest o wiele szybsza przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii- Inter Cars oferuje dla swoich klientów dostęp do rozwiązań związanych z zamawianiem części (IC KATALOG ONLINE przez który można nie tylko zamawiać części z naszych magazynów ale również zapłacić za swoje faktury w Inter Cars) oraz program IC TECHNIKA .Terminal Inter Parts.. w terminie do 7 dni.. Części samochodowe i wyposażenie warsztatów 03-253 Warszawa, ul. Białołęcka 233, tel.. Ekonomiczna 20, 43-150 Bieruń NIP: 634 001 10 17 REGON: 276249079 KRS: 0000291327 Sąd Rejonowy w Katowicach Kapitał zakładowy: 13 062 000 PLNWarunki zwrotów Zwrot towaru.. Nasze filie: Biała Podlaska,Chełm,Kraśnik,Lublin,Siedlce,Puławy,ZamośćDruk reklamacji HM Gordon: Druk zwrotów HM Gordon: Akumulatory: Blue Print: Bosal: Bosch: Bosch - zwrot rdzeni pompy: General Ricambi - zwrot rdzeni przekładni: General Ricambi - zwrot rdzeni półosi: General Ricambi - zwrot rdzeni: Bridgestone: BVBA Federal Mogul: Continental: Corteco: Dayco: Denso kompresory: Denso rozruszniki .Kup teraz na Allegro.pl za 1,50 zł - Blok Techniczny A4 10 Kartek Białych Interdruk (8109251620)..

Wyślij do nas towar.Wymiana towaru.

Zwroty E-SHOP Ul. Logistyczna 1 55-040 Bielany Wrocławskie, Polska .. Nie jest Ci potrzebny paragon.. Z radością informujemy, że od poniedziałku, 22.03 będziemy oferować darmowy zwrot za pomocą naszego partnera DPD.. Udaj się do dowolnego sklepu CCC.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Prawo do zwrotu towaru kupionego w Internecie.. Protokół zgłoszenia reklamacji .. Regulamin (kliknij aby ściągnąć) .. Terminal (Kliknij aby ściągnąć) (622 kb) Najnowsza wersja Terminalu Inter Parts /stan na 17.12.2014/ Regulamin ogólny promocji Inter Parts.. Każdemu klientowi będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego Sklep Inter Cars przysługuje - na podstawie przepisów prawa - prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru bez podania przyczyny.rygorem likwidacji nieodebranego towaru przez Sprzedawcę, bez prawa Klienta do jakichkolwiek rekompensat.. Mogą być one zastrzeżonymi znakami .Inter Cars Grupa Siedlce - Jesteśmy dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli oraz wyposażenia warsztatowego..

Właśnie tyle minęło od otwarcia naszego sklepu internetowego.

Strona główna .. 2.Użytkownik, który odstąpił od Umowy Sprzedaży, zobowiązany jest niezwłocznie, nie później jednak niż w 14 (czternaście) dni od dnia odstąpienia Użytkownika od Umowy Sprzedaży, do zwrotu Towaru Usługodawcy.. PROTOKÓŁ ZWROTU TOWARU.. Klient, będący konsumentem, może zwrócić się do Sprzedawcy o wymianę zakupionego Towaru na inny egzemplarz tego samego Towaru lub inny Towar dostępny w Sklepie - za dopłatą lub zwrotem różnicy wartości.. Sprzedażą artykułów biurowych i szkolnych zajmujemy się od ponad 29 lat.. Do zachowania powyższego terminu wystarczy odesłanie Towaru Usługodawcy przed jego upływem.Wyszukiwarka największej bazy części samochodowych.. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych.Kalendarz terminarz książkowy B6 2021 Interdruk tygodniowy z notesem.. od daty sprzedaży, po tym terminie zwroty nie są przyjmowane - części elektryczne i elektroniczne nie podlegają zwrotowi,- c.PROTOKÓŁ ZWROTU TOWARU DATA: ……………………… ZWRACAJĄCY: (dane firmy zgłaszającej reklamację) Rodzaj zwrotu: (zaznacz odpowiednie pole „X")Title: pobierzformularzewniosek-o-zwrot-towaru_Gwarancje, druki reklamacyjne..

W przypadku konieczności dokonania zwrotu o formie zwrotu decyduje Klient.

Resztą zajmą się pracownicy sklepu - na miejscu od ręki otrzymasz gotówkę (będziesz mógł również kupić inny produkt).Protokół zwrotu towaru - charakterystyka.. Dołączyliśmy do licznego grona dystrybutorów produktów firm Herlitz i Pelikan, gdyż jako jedne z nielicznych oferują one doskonałą .1.. PŁYNY EKSPLOATACYJNE.. Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z treścią formularza oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Cars S.A. na zasadach określonych w ustawie z 29.08.1997 r. o ochronie danychZapakuj produkt(y) wraz z wypełnionym formularzem zwrotu i odeślij na nasz adres: Ordipol Sp.. na podstawie dowodu zakupu .. PROTOKÓŁ NIEZGODNOŚCI W DOSTAWIE.Praca w warsztacie na co dzień jest o wiele szybsza przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii- Inter Cars oferuje dla swoich klientów dostęp do rozwiązań związanych z zamawianiem części (IC KATALOG ONLINE przez który można nie tylko zamawiać części z naszych magazynów ale również zapłacić za swoje faktury w Inter Cars) oraz program IC TECHNIKA TRUCK czyli internetowej .1..

Pobierz formularz zwrotu, wypełnij go i wyślij skan na adres mailowy [email protected]pl POBIERZ FORMULARZ 2.

* ] Numer Identyfikacyjny Klienta Id.Protokol zwrotu towaru (145.7 KiB) Protocol of return of article for regeneration EN 02 2020 (232.8 KiB) Protokol o vrácení zboží na regeneraci CZ 02 2020 (116.5 KiB)Oświadczam, Ŝe znane mi s ą warunki zwrotu towaru okre ślone w Regulaminie sklepu.. Czy sprzedawca może przenieść na konsumenta odpowiedzialność za przesyłkę wskazując np. w treści aukcji sformułowanie „List ekonomiczny jest nierejestrowany.. O nas Jesteśmy z Wami już 8 lat.. Skorzystaj z darmowego zwrotu online - oferta ważna .Przygotuj produkt do zwrotu z oryginalnymi metkami oraz „Formularz zwrotu" lub zanotuj numer zamówienia.. Jeśli kupujesz przez Internet, masz możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.Podobna sytuacja ma miejsce, gdy zamawiasz coś przez telefon lub nabywasz poza siedzibą przedsiębiorstwa (na przykład podczas prezentacji).Następnie w ciągu tygodnia dokonamy zwrotu pieniędzy na Twoje konto (wartość towaru + najtańsza opcja dostawy) Wykonaj następujące kroki aby prawidłowo dokonać zwrotu: 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt