Sprawozdanie na mianowanego przedszkole
W okresie trwania stażu zapoznawałam się z artykułami i literaturą pedagogiczną i logopedyczną, dzięki czemu miałam możliwość poznania nowych metod pracy z dziećmiSprawozdanie przedstawiłam według realizowanych paragrafów zgodnie z rozporządzeniem MENiS, by zachować spójność z planem rozwoju.. Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnegoWzór 63.. § 7. ust.. Adres: ul. Świerczewskiego 77, 22-670 Bełżec.. 18 lutego 2012. sylwia bacewicz Komentarze.. M. Montessori w Sochaczewie Terminarz; 1.. Iwona Wąsik, Lucyna Klimkowska „Diagnoza Przedszkolne" gotowość dzieci do podjęcia nauki w szkole.. Staż odbywała w okresie 1.09.2017 - 1.05.2020.. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie Opiekun stażu: mgr Katarzyna Kuśnierz Dyrektor szkoły: mgr inż. Dorota Jasztalsprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegajĄcego siĘ o awans na stopieŃ nauczyciela mianowanego czĘŚĆ a — podstawowe informacjeimiĘ i nazwisko nauczyciela - agnieszka bulińskanazwa i adres placÓwki - przedszkole .Chciałabym się podzielić moim Sprawozdaniem z realizacji planu rozwoju zawodowego na nauczyciela mianowanego.. NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO.. Data zakończenia stażu: 30.04.2019 r. Sprawozdanie zostało sporządzone na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 1.. Data realizacji stażu: 01..

Sprawozdanie z awansu na nauczyciela mianowanego 1.

Anna Szczepańska „Elementarz obrazkowy" do ćwiczeń słuchowo- językowych 2.. Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanegopomagałam w organizacji imprez przedszkolnych (nadanie imienia przedszkolu, organizacja Dnia Sportu, współtworzenie dekoracji przedszkola na wiosnę).. 2013 r.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego Imię i nazwisko nauczyciela: mgr Magdalena Golan Nazwa i adres szkoły: Zespół Szkół im.. Stopień nauczyciela kontraktowego uzyskałam 24 czerwca 2009 r. 1 września 2012 r. rozpoczęłam staż na nauczyciela mianowanego.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO Imię i nazwisko: Krzysztof Święs Nazwa szkoły: Gimnazjum w Ptaszkowej Adres szkoły: Ptaszkowa 406, 33-333 Ptaszkowa Przedmiot: Informatyka, zajęcia techniczneprzygotowanie sprawozdania częściowego z przebiegu stażu; kontrola dokumentacji nauczycieli stażystów, wobec których pełniona jest rola opiekuna stażu; cząstkowe sprawozdania z realizowanych programów i projektówzajęcia przedszkolne, sprawozdania sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegajĄcego siĘ o awans na stopieŃ nauczyciela mianowanego.Sprawozdanie (półroczne) z realizacji planu na nauczyciela mianowanego..

KrempachyOdbycie zgodnie z procedurami stażu na nauczyciela mianowanego, opracowanie sprawozdania za okres stażu.

2017 r. - 31.Przedszkole Miejskie Nr 230 w Łodzi Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego Anna PawelakSPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O AWANS NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO Imię i nazwisko: mgr Małgorzata Foks Placówka oświatowa: Przedszkole Publiczne nr 6 "Iskierka" w Bieniewicach Dyrektor przedszkola: mgr Elżbieta Flisek Data rozpoczęcia stażu: 1 września 2017 r.Uzyskane kwalifikacje uprawniają mnie zarówno do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkola jak też na stanowisku nauczyciela klas I - III w szkole podstawowej.. NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO.. Miejsce pracy: Przedszkole Samorządowe w Bełżcu .. w Rawie Mazowieckiej.. Imię i nazwisko: Dorota Kwiatkowska.. Sprawozdanie z realizacji Planu Rozwoju Zawodowego za okres 01.09.2011 - 29.02.2012 mgr SYLWII BACEWICZ Nauczyciela kontraktowego Przedszkola Miejskiego nr 13 w [.. ]Dyrektor, ktory przyjmuje sprawozdanie ma kolejne 21 dni na wystawienie oceny dorobku zawodowego (od dnia otrzymania sprawozdania).. W 2004 roku otrzymałam akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego sporządziłam na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz.U..

Z dniem 01.09.2002 roku rozpoczęłam staż na awans zawodowy nauczyciela mianowanego, który trwał 2 lata i 9 miesięcy.

Sprawozdanie napisane jest według powinności z rozporządzenia MEN o awansie zawodowym z 2013 r. UBIEGAJĄCEGO SIĘ.. 2. Wdrażanie przepisów oświatowych regulujących funkcjonowanie szkoły Przez cały okres stażu śledziłam zmiany zachodzące w prawie oświatowym, co pozwoliło mi stosować się do aktualne obowiązujących procedur.MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU: Miejskie Przedszkolu nr 7 im.. 18 lutego 2012.. O STOPIEŃ ZAWODOWY NAUCZYCIELA MIANOWANEGO Imię i nazwisko: mgr Małgorzata Terka.. Publikacja planu rozwoju zawodowego na stronie 2.. Jeśli chodzi o poświadczone notarialnie dokumenty to w rozporządzeniu jest zapis, że w składanej dokumentacji mają sie znaleźć dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje zawodowe lub poświadczone kopie tych dokumentów.Katalog Paulina S-ka, 2017-12-21 Jarosław Zajęcia przedszkolne, Sprawozdania Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela dyplomowanegoSprawozdanie z awansu kończące staż na nauczyciela dyplomowanego Sprawozdanie składane do dyrekcji przedszkola po zakończeniu stażu na n-la .Złożenie wniosku o otwarcie stażu nauczyciela mianowanego na nauczyciela dyplomowanego w dniu 01.09.2010r.. Nauczane przedmioty:biologia, chemia, matematyka, fizyka .Być może zainteresują Cię również inne nasze materiały: Sprawozdanie (półroczne) z realizacji planu na nauczyciela mianowanego Sprawozdanie z realizacji Planu Rozwoju Zawodowego za okres 01.09.2011 - 29.02.2012 mgr SYLWII […]; Sprawozdanie z awansu kończące staż na nauczyciela dyplomowanego Sprawozdanie składane do dyrekcji przedszkola po zakończeniu stażu na n-la .Plik SPRAWOZDANIE ze stażu M.Denes.doc na koncie użytkownika Twister_ek • folder Staż- nauczyciel mianowany • Data dodania: 11 sie 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.ZAWODOWY NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO Okres stażu: od 01.09.2019 roku do 31.05.2022 roku ..

2, pkt 1Sprawozdanie cząstkowe z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego - 1.09.2017 - 31.05.2019 Joanna Konopka.

NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO .. Przedszkole Miejskie nr 2 „Niezapominajka".. w oparciu o plan rozwoju zawodowego oraz o program rozwoju Przedszkola Samorządowego.. Publikacja scenariuszy z wybranych wydarzeń przedszkolnych i zajęć otwartych na stronach .. Sporządzanie arkuszy samooceny oraz sprawozdań z pracy wychowawczo .W załączniku przesyłam sprawozdanie z planu rozwoju zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego.. Pani dyrektor przydzieliła mi opiekuna stażu panią Mariolę Żołopę, przy pomocy, której napisałam plan .SPRAWOZDANIE.. Czas trwania stażu: 2 lata i 9 miesięcy 2.. Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego.. Data rozpoczęcia stażu: 01.09.2015 r. 3..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt