Wniosek o dotacje moja woda
Po pozytywnym rozliczeniu dotacji w postaci ww.. Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie oraz szczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW w Olsztynie, określone są w treści .Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ogłasza od dnia 22.03.2021 roku nabór wniosków dla zadań realizowanych w latach 2020-2024, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda" na lata 2020-2024.. Formularz PDF należy pobrać na dysk komputera i otworzyć wyłącznie za pomocą darmowej i aktualnej aplikacji Adobe Reader, aktualna wersja dostępna tutaj: 22 marca 2021 r. można znowu składać wnioski o dotację.. Nabór wniosków ma charakter ciągły w okresie od 22 marca 2021 r.INFOLINIA PROGRAMU MOJA WODA - tel.. W Światowy Dzień Wody, 22 marca 2021 r., Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia drugą odsłonę programu „Moja Woda".. Ruszył nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego „Moja woda".. Otrzymane środki można przeznaczyć na inwestycje związane z zatrzymaniem wody opadowej i roztopowej oraz przeznaczeniem jej do ponownego użytku.. W placówkach będzie można złożyć wnioski i inne dokumenty.Od pierwszych dni lipca 2020 roku można składać już wnioski o dofinansowanie z programu "Moja Woda".. Wnioski o dotacje do 5000 złotych na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe i roztopowe można składać do wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej.W Światowy Dzień Wody, 22 marca 2021 r., Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia drugą odsłonę programu „Moja Woda"..

Dofinansowanie z programu Moja woda - wniosek.

Wnioski można.WNIOSEK do pobrania dostępny tu --> Oczko wodne plus.. Wniosek nie podlega pozytywnemu rozpatrzeniu, jeżeli wnioskodawca nie spełnia któregokolwiek z kryteriów.. Wnioski o dotację należy składać do wojewódzkich oddziałów funduszu ochrony środowiska i gospodarki wodnej.. Program priorytetowy „Moja Woda".. Ruszyła bowiem druga edycja programu Moja woda.. Od 1.07.2020 r. Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW) prowadzą nabór w trybie ciągłym.„Moja woda" - wnioski o dotacje dla osób fizycznych by 8472 on 21 lipca 2020 with Brak komentarzy Od 1 lipca 2020 roku można składać wnioski o dotacje dla osób fizycznych na realizację przedsięwzięć mających na celu zwiększenie retencji wody opadowej i roztopowej ze środków NFOŚiGW oraz WFOŚiGW.O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami nieruchomości zabudowanych budynkami jednorodzinnymi zgodnie z pkt.. WFOŚiGW w Rzeszowie informuje, że wydłużony zostaje możliwy termin realizacji zadania w ramach Programu priorytetowego Moja Woda z 6 miesięcy na 12 miesięcy od dnia złożenia wniosku o dofinansowanie - dla wniosków składanych od dnia 01.07.2020 r. do 31.10.2020 r. 41 333 59 16, email: [email protected]; Placówki terenowe WFOŚiGW w Kielcach będą czynne od 01.02.2021r..

Z nami to proste… Za chwilę przeprowadzimy Cię krok po kroku przez wniosek o dotacje z Programu Moja Woda.

Co więcej, budżet programu został przekroczony i finalnie wyniósł 114 milionów złotych.WYMAGANA DOKUMENTACJA NABÓR 2020 - dla wniosków o dofinansowanie składanych w naborze z 2020 r. Pobierz.. : Czyste Powietrze, Mój Prąd).. Ubiegłoroczny sukces programu „ Moja Woda " był zaskakujący, ponieważ dofinansowanie otrzymało ponad 20 tysięcy rodzin z całej Polski.. Program cieszył się w 2020 r. ogromną popularnością.. Aby pobrać formularz wniosku wraz z wymaganymi załącznikami przejdź do zakładki "OFERTY FUNDUSZU -> Programy i konkursy".. Ile pieniędzy można otrzymać w ramach tego wsparcia i na co […]KOMUNIKAT.. Wnioski będą przyjmowane przez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej od lipca 2020.Ponownie można składać wnioski o dofinansowanie!. Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie oraz szczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW w Poznaniu, określone są w treści .Trwa nabór wniosków do Programu „Moja woda" Dofinansowanie na przydomowe instalacje retencyjne.. Okres kwalifikowalności kosztów od 01.06.2020 r. do 30.06.2024 r. ale inwestycja nie może być zakończona przed wpłynięciem wersji papierowej wniosku do Funduszu..

W ramach programu można otrzymać dotacje do 5 tysięcy złotych na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe i roztopowe.

Kto może starać się o dotację?. Koszty kwalifikowane.. Krok 1 - pobierz formularz wniosku wraz z załącznikamiW poniedziałek ruszyła druga edycja programu "Moja Woda".. Złożono blisko 25 tys. wniosków o dofinansowanie inwestycji mających na celu zatrzymanie wody opadowej i roztopowej na terenie nieruchomości oraz wykorzystanie jej na miejscu.W celu złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Moja Woda należy założyć konto w Portalu beneficjenta na stronie (nie dotyczy podmiotów posiadających już konto w Portalu beneficjenta założone w ramach innych Programów min.. 2 Regulaminu naboru wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda" na lata 2020-2024.Dotacje z programu MOJA WODA Od 1 lipca 2020 roku można składać wnioski w ramach nowego programu Moja Woda.. Procedura realizacji pomocy w ramach Programu Priorytetowego "Moja Woda".. Po zakończeniu wypełniania należy sprawdzić poprawność wpisanych danych.Nabór wniosków planowany jest na początek lipca.. W wersji elektronicznej na formularzu, który będzie dostępny wraz z instrukcją jego wypełniania w Generatorze Wniosków o Dofinansowanie (GWD).Program „Moja Woda" 2.0..

Po aktywacji konta będzie można się zalogować i korzystając z Portalu pobrać wniosek o dofinansowanie.Zastanawiałeś się, jak wypełnić wniosek o dofinansowanie w Programie Moja Woda?

W związku z powyższym: jeśli jesteś BENEFICJENTEM Programu Moja Woda tj. otrzymałeś pismo z .Brak dotrzymania tego terminu może skutkować zerwaniem umowy o dofinansowanie.. Zobaczysz, że nie jest to takie trudne, jak się z początku wydaje.. 41 333 59 16, email: [email protected]; INFORMACJA nt. złożonych wniosków PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE - tel.. 04.Ogłoszenie o II naborze - Program MOJA WODA Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza od dnia 22.03.2021 roku II nabór wniosków dla zadań realizowanych w 2020-2024 roku, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda" na lata 2020-2024.Wniosek o dofinansowanie z programu „Moja Woda" należy złożyć do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW) lub wydziału zamiejscowego funduszu właściwego dla województwa, na terenie którego będzie realizowane przedsięwzięcie.Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza od dnia 22.03.2021 roku nabór wniosków dla zadań realizowanych w latach 2020-2024, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda" na lata 2020-2024.. Pobierz i wypełnij wniosek o dofinansowanie z programu "Moja Woda" Protokół samodzielnego montażu instalacji zbierania i zagospodarowania deszczówki w programie "Moja Woda""Nabór wniosków przez WFOŚiGW Wnioski w drugim naborze od dnia 22 marca 2021 r. do programu Moja Woda należy składać do WFOŚiGW w poszczególnych województwach w zależności od lokalizacji inwestycji.Pobierz wniosek o dofinansowanie z Programu Moja woda.. Eedycja programu Moja Woda 2021 - PORADNIK.. Wszelkich informacji nt. Programu oraz warunków naboru wniosków udzielają Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW)Należy wypełnić aktywny formularz PDF wniosku o dotację dla osób fizycznych na realizację przedsięwzięć mających na celu zwiększenie retencji wody opadowej i roztopowej ze środków NFOŚiGW oraz WFOŚiGW dostępny po zalogowaniu w Portalu Beneficjenta.. Cały program przewidziany jest do 2024 roku, przy czym podpisywanie umów o dotacje zaplanowano do 30 czerwca 2024 r., a wydatkowanie środków do końca 2024 r.Moja Woda - wsparcie działań realizowanych przez WFOŚiGW Nabór wniosków prowadzony jest od dnia 01.07.2020 r. przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW)..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt