Deklaracja członkowska nszz solidarność
Wspomnienie Prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego w rocznicę katastrofy TU-154M pod Smoleńskiem.DEKLARACJA CZŁONKOWSKA 1.. Zobowiązuję się przestrzegać statutowych obowiązków członka NSZZ „Solidarność" i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb wewnątrzzwiązkowych NSZZ „Solidarność" zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.. Oświadczam, że będę stosował/a się doAnkieta organizacji zakładowej/ oddziałowej/ podzakładowej NSZZ "S".. © 2019 Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność" w Polskiej Spółce Gazownictwa Sp.. Zapoznałem/am się ze Statutem NSZZ "Solidarność"-80 powstałym w wyniku Porozumień Sierpniowych z 1980 roku i uzupełnionym na kolejnych Krajowych Zjazdach Delegatów NSZZ "Solidarność"-80.Regionalna Sekcja Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność" Regionalna Sekcja Pracowników Pomocy Społecznej; Sekcja Młodych przy Regionie Płockim NSZZ „Solidarność" Dołącz do nas!. Oświadczam, że będę stosował/a się do postanowień Statutu Związku, w szczególności zobowiązuję się do regularnego opłacania składek związkowych oraz wyrażam zgodę na potrącanie składkiDEKLARACJA CZŁONKOWSKA.. Szkolenia.. Oświadczam, że będę stosował/a się do postanowień Statutu Związku, w szczególności zobowiązuję się do regularnego opłacania składek związkowych oraz wyrażamNSZZ Solidarność - Akademia Sztuki w Szczecinie..

Deklaracja członkowska NSZZ Solidarność.

Dokumenty Zarządu Regionu.. 58 325 80 05 zbigniew.Stanowisko nr 4 Prezydium KK NSZZ "Solidarność" do projektu Dyrektywy o adekwatnych wynagrodzeniach minimalnych w UE oraz Decyzja nr 46 Prezydium KK NSZZ "Solidarność" ws.. DEKLARACJA CZŁONKOWSKA 1.. Ankieta ws.. Regionalna Komisja Wyborcza.Redakcja, czw., 12/07/2018 - 12:02.. Będę stosował/a się do postanowień Statutu Związku.. Ja niżej podpisany/a deklaruję wstąpienie do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność".. Ja niżej podpisany/a deklaruję wstąpienie do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność".. Ja niżej podpisany/a deklaruję wstąpienie do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność".. (99.18 KB)DEKLARACJA CZŁONKOWSKA.. Celem szkoleń jest:Deklaracja związkowa.. STATUT NSZZ Solidarność.. Tym dokiumentem należy posługiwać się w bieżącej działalności związkowej.. Ja niżej podpisany/a deklaruję wstąpienie do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność".. Komisja Krajowa „Solidarność" Śląsko-Dąbrowska Solidarność; Solidarność górnicza; Korespondencja.. planu działania KE na rzecz Europejskiego filaru praw socjalnych.. Ankieta organizacji międzyzakładowej NSZZ "S".. Poniżej zamieszczamy pliki do pobrania: DEKLARACJA CZŁONKOWSKA..

Deklaracja członkowska NSZZ "Solidarność".

Są one połączone z klauzulą informacyjną zgodną z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/ 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z .członków NSZZ "Solidarność".. Oświadczam, że będę stosował/a się do postanowień Statutu Związku, w szczególności zobowiązuję się do regularnego opłacania składek związkowych.Deklaracja przystąpienia Zgodnie z wytycznymi Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność", częścią integralną Deklaracji członkowskiej jest Klauzula informacyjna.. z dnia 29 października 1997 r. nr 133 poz. 883).Deklaracja Członkowska Ja niżej podpisany/a deklaruję wstąpienie do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność"-80.. Ja niżej podpisana/y deklaruję wstąpienie do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność".. Nr 19/18 Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność", zatwierdza wzór Deklaracji Członkowskiej zgodnie z przepisami: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z .DEKLARACJA CZŁONKOWSKA 1.. PORADNIK dla skarbnika 2020.. Ja niżej podpisany/a deklaruję wstąpienie do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność"..

Deklaracja członkowska.

Komisja Krajowa „Solidarność" Śląsko-Dąbrowska Solidarność; Solidarność górnicza; Korespondencja.. Wyrażam zgodę na przetwarzanie poniższych danych osobowych w związku z realizacją celów statutowych NSZZ „Solidarność".. Ja niżej podpisany/a deklaruję wstąpienie do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność".. Napisz do nas; Administrator strony; RODO Informujemy, że został opracowny nowy wzór deklaracji członkowskiej NSZZ "Solidarność", przyjęty przez Prezydium KK decyzją nr 94/18.. Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność", działając w oparciu o Uchwałę.. Rozwoju Związku.. Projekt & cms: Oświadczam, że będę stosował/a się do postanowień Statutu Związku, w szczególnościDEKLARACJA CZŁONKOWSKA.. NIEZALEŻNEGO SAMORZĄDNEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO "SOLIDARNOŚĆ" 1.. .DEKLARACJA CZŁONKOWSKA.. Oświadczam, że będę stosował/a się do postanowień Statutu Związku, w szczególności zobowiązuję się do regularnego opłacania składek związkowych orazNowe deklaracje członkowskie „Solidarności".. Zobowiązuję się do regularnego opłacania składek związkowych i wyrażam zgodę na ich pobieranie przez pracodawcę z mojego wynagrodzenia.CDO24 deklaracja/wniosek.. 220, 216, 215) lub skontaktuj się telefonicznie z przewodniczącą albo członkami Komisji Zakładowej, oni dostarczą ci deklarację i udzielą wszelkich informacji.NSZZ „Solidarność", zgodna z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób ..

Deklaracja członkowska - co to jest solidarność - jak przystąpić do związku?

Deklaracja członkowska; Druki związkowe; Kontakt z namiRegulamin przyznawania odznaczenia Zasłużony dla Regionu Rzeszowskiego NSZZ "Solidarność" Logo Niepodległa; Załącznik nr 1 - awers i rewers Odznaczenia; Załącznik nr 2 - wzór legitymacji; Załącznik nr 3 - wniosek o przyznanie Odznaczenia Zasłużony dla Regionu Rzeszowskiego NSZZ SolidarnośćStatut NSZZ SOLIDARNOŚĆ; Deklaracja członkowska; Przyjazne strony.. Inne.. 4.nowa deklaracja czŁonkowska Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność" Decyzją nr 94/18, wobec obowiązującej ustawy o ochronie danych osobowych, zatwierdziło nowy wzór DEKLARACJI CZŁONKOWSKIEJ; Wzór Deklaracji Członkowskiej można pobrać poniżej.DEKLARACJA CZŁONKOWSKA 1. .. (Nazwisko i imię) (Adres domowy / telefon) 2.. Oświadczam, że będę stosował/a się do postanowień Statutu Związku, w szczególności zobowiązuję się do regularnego opłacania składek związkowych oraz wyrażam zgodę na potrącanieBalice, Solidarność, WAS-KRK Airport Services, LHC, Lotnisko, NSZZ, związki zawodowe, komisja zakładowa, 1780, Airport, handling, strajk, protest, .Deklaracja członkowska (229.84 KB) Zgłoszenie - potwierdzenie przynależności do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność".. Nie jest już ważny poprzedni wzór.DEKLARACJA CZŁONKOWSKA * * Jeżeli masz umowę na czas określony, wpisz datę końca umowy.. Wyrażam zgodę na przetwarzanie poniższych danych osobowych w celu wydania legitymacji elektronicznej.. z o.o. | Polityka prywatności| Wszelkie prawa zastrzeżone.. Napisz do nas; Administrator strony; RODOJeżeli chcesz zostać członkiem NSZZ „Solidarność" wypełnij deklarację członkowską i złóż ją w zarządzie Związku przy ul. Chojnowskiej 112 (pok.. DEKLARACJA CZŁONKOWSKA Ja niżej podpisany/a deklaruję wstąpienie do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność".. .DEKLARACJA CZŁONKOWSKA 1. .. (Nazwisko i imię) (Adres domowy / telefon) 2..Komentarze

Brak komentarzy.