Wfośigw warszawa moja woda wniosek
Strona główna programu Ogłoszenie o naborze Informacje o programie Dokumenty do pobrania.Program Priorytetowy "Moja Woda" Regulamin naboru wniosków w ramach Programu Priorytetowego "Moja Woda" na lata 2020-2024 .. Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie oraz szczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW w Katowicach, określone są w .Wnioski części A - wspólne dla wszystkich rodzajów zadań.. MOJA WODA.. W placówkach będzie można złożyć wnioski i inne dokumenty.Pliki do pobrania.. Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie oraz szczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW we Wrocławiu, określone są w .Dzięki ogromnemu zainteresowaniu Programem „Moja Woda" w ciągu 2 miesięcy od uruchomienia naboru został wyczerpany planowany budżet programu na 2020 r. Wnioski można jednak składać do 30.09.2020 r drogą elektroniczną, a do 31.10.2020 r dosłać wersję papierową do WFOŚiGW w Kielcach.INFOLINIA PROGRAMU MOJA WODA - tel.. Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie oraz szczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW w Olsztynie, określone są w treści .program "Moja Woda" aktualności; o programie; budżet i terminy; dokumenty do pobrania; kontakt; informacje dla wnioskodawcy; Portal Beneficjenta; program pożyczek dla osób fizycznych.. Wszelkich informacji nt. Programu oraz warunków naboru wniosków udzielają Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW)W celu złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Moja Woda należy założyć konto w Portalu beneficjenta na stronie (nie dotyczy podmiotów posiadających już konto w Portalu beneficjenta założone w ramach innych Programów min..

Moja woda jak złożyć wniosek.

pożyczki i dotacja dla podmiotów; Barszcz SosnowskiegoW celu złożenia wniosku o dofinansowanie należy: Założyć konto na portalu beneficjenta na stronie dotyczy osób posiadających już konto na portalu beneficjenta) w celu pobrania, wypełnienia i przesłania wniosku o dofinansowanie.. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na portalu beneficjenta w sekcji „PYTANIA I ODPOWIEDZI".Dokumenty do pobrania programu moja woda, wniosek wraz z załącznikami, oświadczeniaZarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza od dnia 22.03.2021 roku nabór wniosków dla zadań realizowanych w latach 2020-2024, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda" na lata 2020-2024.. Wnioski w drugim naborze od dnia 22 marca 2021 r. do programu Moja Woda należy składać do WFOŚiGW w poszczególnych województwach w zależności od lokalizacji inwestycji.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłasza nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda" na lata 2020-2024.. Wymagana dokumentacja obowiązująca do 30.09.2020 r.- pobrać wniosek do dofinansowania (forma elektroniczna PDF ułatwiająca wypełnienie) wraz z załącznikami - złożyć elektroniczną formę wniosku korzystając ze skrzynki podawczej..

3.Gdzie znaleźć wniosek Moja woda.

Wnioski części B - ekologiczno-techniczne, odpowiednie dla danej dziedziny - komponentu ochrony środowiska, którego dotyczy zadanie.. Więcej informacji na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłasza od dnia 22.03.2021 roku drugi nabór wniosków dla zadań realizowanych w latach 2020-2024, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda" na lata 2020-2024.. Dla wniosków składanych w formie pełnego wydruku z GWD przesłanego pocztą lub kurierem, za dzień wpływu uważa się dzień rejestracji (wpływu) ww.. aktualności; o programie; pliki do pobrania; kontakt; dokumenty archiwalne; konkursy i nabory wniosków.. : Czyste Powietrze, Mój Prąd).. B: Złożenie wniosku o dofinansowanieZarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza od dnia 22.03.2021 roku nabór wniosków dla zadań realizowanych w latach 2020-2024, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda" na lata 2020-2024.. W celu pobrania i wypełnienia aktualnego formularza wniosku należy zarejestrować konto w portalu i zalogować się.WFOŚiGW w Warszawie rozpatruje wnioski kompletne, złożone na obowiązującym formularzu, zgodne z regulaminem i wymaganiami Programu Priorytetowego „Moja Woda"..

Wnioski części C - charakterystyka finansowa zadania, odpowiednia dla wnioskowanej formy dofinansowania zadania.- Złóż wniosek; Moja Woda - Złóż wniosek; Aktualności; Kontakt.

Zaloguj się (jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - najpierw zarejestruj się) na Portalu Beneficjenta i p obierz formularz wniosku z zakładki OFERTY FUNDUSZU -> PROGRAMY I KONKURSY zgodnie z instrukcją.. Wersję papierową (wydrukowaną wersję wniosku złożonego wcześniej elektronicznie) należy dostarczyć do Wojewódzkiego Funduszu do 30 października 2020 (piątek).Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ul. Konstruktorska 3A 02-673 Warszawa z dopiskiem: Nabór ciągły "Moja Woda".. Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie oraz szczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW .Strona główna programu Informacja o programie Wymagana dokumentacja Jak wnioskować ?. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłasza nabór wniosków….. 41 333 59 16, email: [email protected]; Placówki terenowe WFOŚiGW w Kielcach będą czynne od 01.02.2021r.. Wnioski należy składać wyłącznie drogą pocztową albo osobiście w Funduszu i jego oddziałach.Moja Woda 2.0 W Światowy Dzień Wody, 22 marca 2021 r., Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia drugą odsłonę programu „Moja Woda".. Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach Programu pn.Zaloguj się..

Po aktywacji konta będzie można się zalogować i korzystając z Portalu pobrać wniosek o dofinansowanie.Zapoznaj się dokładnie z Regulaminem naboru wniosków zamieszczonym poniżej.

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłasza od dnia 22.03.2021 roku nabór wniosków dla zadań realizowanych w latach 2020-2024, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda" na lata 2020-2024. pdf Ogłoszenie o naborze Rozmiar pliku 279.72 KB Data dodania 2021-03-19 13:27; pdf Program Priorytetowy "Moja Woda" Rozmiar pliku 558.29 KB Data dodania 2021-03-19 13:27; pdf Regulamin naboru wniosków Rozmiar pliku 230.97 KB Data dodania 2021-03-19 13:27; pdf Wytyczne w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Programu Priorytetowego "Moja Woda" - dokument .Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza od dnia 22.03.2021 roku II nabór wniosków dla zadań realizowanych w 2020-2024 roku, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda" na lata 2020-2024. dokumentacji w kancelarii NFOŚiGW.Nabór wniosków przez WFOŚiGW.. Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie oraz szczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW wWarszawie, .30 września 2020 (środa) to ostateczny termin na przysyłanie wniosków w formie elektronicznej poprzez Portal Beneficjenta w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda".. Wnioski o dotacje do 5 tysięcy złotych na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe i roztopowe można składać do wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i .. Wniosek z programu Moja woda można pobrać tu --> Moja woda 2021 - wniosek.. Poniższa tabela zawiera zestawienie kryteriów, jakie powinny być spełnione na etapie oceny wniosku.. 41 333 59 16, email: [email protected]; INFORMACJA nt. złożonych wniosków PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE - tel.. Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach Programu pn. „Prz.. 15 Kwi 2021.. KRYTERIA OCENY WNIOSKÓW TAK NIE 1.1) zakres rzeczowy objęty wnioskiem o dofinansowanie nie może być przedmiotem dofinansowania w innym rozpatrywanym lub zaakceptowanym wniosku w ramach Programu priorytetowego „Moja Woda", ani jakiegokolwiek innego programu NFOŚiGW i WFOŚiGW;Moja Woda - wsparcie działań realizowanych przez WFOŚiGW Nabór wniosków prowadzony jest od dnia 01.07.2020 r. przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW)..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt