Zgoda na wyjazd na basen
3.1.Oświadczam, że wyrażam zgodę na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych zabiegów lub operacji w stanach zagrażających życiu lub zdrowiu mojego dziecka podczas wyjazdu na basen.. o Bezpieczne gry i zabawy w wodzie.. Alfreda Szklarskiego w Rudzie Śląskiej SP13.0132.11.2016 Wyrażam zgodę na wyjazdy mojego dziecka na basen w roku szkolnymZGODA RODZICÓW / OPIEKUNÓW PRAWNYCH NA UCZESTNICTWO W ZAJ ĘCIACH NAUKI PŁYWANIA W ROKU 2013/2014 NA BASENIE NEMO WE WŁOSZCZOWIE.. Stwierdzam, iż :ZGODA RODZICÓW NA WYJAZD DZIECKA NA BASEN 1.. Oświadczam, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z tych zajęć.. Gdy sąd pozbawił rodzica władzy rodzicielskiej, wówczas jego zgoda nie jest potrzebna przy wyjeździe za granicę.. Jeśli sąd w wyroku rozwodowym przyznał jednemu rodzicowi władzę rodzicielską, a drugiemu rodzicowi ją ograniczył, powinien ograniczyć taką władzę do .. NA WYJAZD DZIECKA NA BASEN.. Oświadczam, że nie znam przeciwskazań zdrowotnych do udziału mojego dziecka w wyjeździe na basen.ZGODA RODZICA (OPIEKUNA PRAWNEGO) NA WYJAZD DZIECKA NA BASEN W OSTRZESZOWIE Wyrażam zgodę na wyjazd córki/syna …………………………………………………………………………………… (imię i nazwisko) na BASEN OCEANIK w OSTRZESZOWIE, organizowany przez Zespół Szkół w Dębnicy dnia 23 stycznia 2013 r.Dane przetwarzane są dla celów związanych z organizowanym wyjazdem na basen, na podstawie zgody (art. 6 ust..

Koszt wyjazdu wynosi .

Oświadczam, że nie znam przeciwskazań zdrowotnych do udziału mojego dziecka w wyjeździe na basen.. Wyjazd odbędzie się .. Koszt wyjazdu wynosi .. Wyrażam zgodę na wyjazd mojej córki/ mojego syna* .. (imię i nazwisko dziecka) do Aqua Parku w Hotelu Warszawianka w Jachrance w dniu 10 kwietnia 2014r.ZGODA RODZICA (OPIEKUNA PRAWNEGO) NA WYJAZD DZIECKA DO AQUAPARKU W KALISZU Wyrażam zgodęna wyjazd córki/syna .. - pobyt na basenie - 3h, - powrót do szkoły - ok. godz. 15.30, - koszt całkowity - 10 złSzkoła Podstawowa Nr 13 im.. Wyrażam zgodę na wyjazd mojego syna/córki imię i nazwisko ………………………………………… data urodzenia .1.Oświadczam, że wyrażam zgodę na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych zabiegów lub operacji w stanach zagrażających życiu lub zdrowiu mojego dziecka podczas wyjazdu do kina.. Lisowskiej i p. P.Działy.. Wyrażam zgodę na wyjazd mojego syna/córki .. do kina w Tuchowie w dniu 24.02.2016 r. oraz zobowiązuję się do zapewnienia jego bezpieczeństwa w drodze pomiędzy miejscem zbiórki i rozwiązaniem a domem.ZGODA wyrazam zgode na udzial mojej corki/syna (imie i nazwisko ) w wycieczce szkolnej na basen w dniu takim i takim .. spod szkoły, powrót około ..

20 - wyjazd.

3.Wyrażam zgodę na uczestnictwo mojego dziecka …………………………………………………………….. Około godziny .. 1.Oświadczam, że wyrażam zgodę na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych zabiegów lub operacji w stanach zagrażających życiu lub zdrowiu mojego dziecka podczas wyjazdu na basen.. o Zgłębianie wiedzy o technikach pływania.Wyrażam / nie wyrażam zgodę (y) na podejmowanie decyzji związanych z leczeniem, hospitalizacją w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia mojego dziecka przez opiekunów w czasie trwania wyjazdu na basen.Jak namówić rodziców na wyjazd na basen?. Zapisy u .. /Imię i nazwisko/ na wycieczkę szkolną do ………………………………………………………, która odbędzie się dnia ………………………………………………………….. Numer telefonu, pod którym można zastać rodzica lub opiekuna podczas trwaniaPlik zgoda na wyjazd na basen wzór.pdf na koncie użytkownika lindita70 • Data dodania: 24 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.o Zapoznanie i z formami aktywnego spędzania wolnego czasu na basenie.. Ale do tej pory ze mną nie pojechała.. 10 złotych od osoby.. (imię i nazwisko rodzica /opiekuna).. (telefon) Wyrażam zgodę na udział syna /córki .ZGODA RODZICÓW NA WYJAZD DZIECKA DO KINA.. 00 - powrót .. Około 1.. 2 pkt 2 lit. a i b Karty Nauczyciela (DzU z 2006 r. nr 97, poz. 674, z późn..

basen do Strzelina.

Oświadczam, że dziecko nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach na basenie.Plik zgoda na basen wzor.pdf na koncie użytkownika en_tice • Data dodania: 24 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zgodnie z art. 42 ust.. Zapisy u .. 12 złotych od osoby.. (imię i nazwisko rodzica /opiekuna).. (telefon) Wyrażam zgodę na udział syna /córki .Zgoda na wyjazd na .. Gdy pytam się kiedy pojedziemy na basen to kończy się to kłótnią.. Na basenie byłam raz i to nie z rodziną tylko z koleżanką i jej nadopiekuńczą matką.Wyrażam zgodę na wyjazd mojego dziecka .. na basen - 7 maja 2018 roku do Dąbrowy Tarnowskiej.. Oświadczam, że nie znam przeciwskazań zdrowotnych do udziału mojego dziecka w wyjazdach na basen.. Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych.. Około godziny .. ( podpis twojej mamy/taty)Wyrażam zgodę na wyjazdy na basen i naukę pływania mojego dziecka/ podopiecznego……………………………………………………………………………………..

~imię, nazwisko, klasa w bezpłatnych zajęciach na basenie.

za wyjazd, jako należność za korzystanie z basenu przez moje dziecko.. P. Partyka.. A. Wyra żam zgod ę na uczestnictwo w zaj ęciach nauki pływania mojego syna/córki*………………………………….. w roku szkolnym 2013/2014.Zgoda na wyjazd na basen do Strzelina Author: Marta Created Date: 1/7/2019 2:28:36 PMWyrażam zgodę na wyjazd mojego dziecka …………………………………………………………………………………….. Nauka pływania odbywa się w ramach obowiązkowych lekcji wychowania fizycznego.Zgoda na wyjazd na basen do Strzelina.. Wyjazd odbędzie się .. spod szkoły, powrót około ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt